Hakkımızda
Tesisler ve Hizmetler
İletişim
Müşteri Hizmetleri
Ürünler ve Fiyatlar
İnsan Kaynakları

HATAY YENIYURT DEPOLAMA VE ANTREPO BİRİMİ

Şirketimizin Hatay İli, Dörtyol İlçesi Yeniyurt Beldesinde 152.000 m3 kapasitede projelendirilen depolama tesisinin 12,500 m3'lük kısmının inşası tamamlanarak hizmete baslamıstır.

İskenderun Körfezinde API, NFPA, NEC standartlarındaki tesisimiz dünyanın ikinci büyük petrol rezervlerine sahip Irak’a yakınlığı, Kerkük-Ceyhan ve Bakü-Tiflis-Ceyhan(BTC) boru hattının bitiş noktasında yer almasıyla petrol endüstrisinin giderek yoğunlaştığı bölgede 60000 m2'lik bir alanda kurulu olmasıyla stratejik bir konuma sahiptir.


Depolama teknolojisindeki son gelişmelerle, Birleşik Petrol’ün deneyiminin bir araya geldiği terminalde; depoculuk faaliyetleri , katkı maddesi enjeksiyonu, yerinde gözetim ve hızlı yükleme-boşaltma gibi hizmet alt yapıları sunulmakta, artı değer yaratan bu hizmetler müşterilerin verimliliğini , karlılığını ve rekabet gücünü arttırmaktadır.


Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize dünyanın gelişen petrol piyasalarındaki kalite olgusunu sunmak ve bunun sonucunda elde edilecek başarıda pay sahibi olmak en büyük hedefimizdir.
BİRLEŞİK PETROL A.Ş. - 2006
İnönü cad. Naile apt. no : 86/5 Kozyatağı KADIKÖY –İSTANBUL
Tel : 0216 410 52 38   Faks : 0216 410 44 93